Sesli Chat Görev Yetkileri Değişti

kameralı Sesli Chat, Sesli Sohbet, SesliChat Mobil,Mobil Seslichat,Kameralı Chat, Mobil Seslichat,Seslisohbet Odaları,Kameralı Chat,Seslichat Sosyal Platforum Sitesi.

Arkadaş arayanlar için hizmet vermekte olan sesli sohbet sitesi üzerinden yapılacak olan görüşmelerde özellikle görevler kullanıcılara avantaj sağlamaktadır.

Site üzerinden görüşme yapmak isteyenler için sesli chat görev yetkileri değişti ve artık yenilemelere göre görev yetkileri geçerli olmaktadır. Daha fazla kişiyle online ortamda iletişime geçmek isteyenler için kesintisiz hizmet sağlamakta olan site üzerinden yapılacak olan görüşmelerde özellikle sahip olduğunuz görevlere göre diğer kullanıcılara oranla avantaj elde edebilirsiniz.

Yapılan düzenlemeler sayesinde özellikle internet üzerinden arkadaş aramak isteyenler için hizmet vermekte olan sitede yapılacak olan görüşmeler sırasında sahip olduğunuz görevlere göre üstünlük elde etmeniz sağlanmaktadır. Kullanıcılara avantaj sağlaması nedeniyle özellikle merak edilen yenilikler dilediğiniz her durumda yapacağınız görüşmeler sırasında özellikle diğer üyelere göre daha ileri düzeyde olmanızı sağlayabilir.

Sesli Chat Görev Yetkileri

Site üzerinden görüşme yapmak isteyen kullanıcılar için sesli chat görevi yetkileri değişti ve yapılan düzenlemeler sayesinde kullanıcılara şimdi yeni görev yetkileri sağlanmaktadır. Engelleme, ban ve yüksek banlar, kamerayı sonlandırma, sistem dışı atma, sert atma, geçmişi kontrol etme, toplantı odasına çekme gibi birbirinden farklı görev yetkileri bulunmaktadır.

Her görev kullanıcıların sahip olduğu yetkilere göre uygulanmaktadır. Daha ileri düzeyde site üzerinden görüşme yapmak isteyenler için özellikle tercih edilecek olan görevlere sahip olunması yetkili olan kişiler tarafından sorunsuz şekilde kullanımının sağlanması açısından önemlidir. Sahip olduğunuz yetkiler ile site üzerinden daha fazla işlem yapabilirsiniz.

Sesli Chat Sitesi Görev Sıralaması

  • Engelleme; kullanıcılar için engelleme oda içerisinde bir kişiyi etkisiz hale getirmeniz amacıyla kullanabileceğiniz görev yetkisidir.
  • Kamerayı sonlandır; kameralı olarak yapılacak olan görüşmeler sırasında uygunsuz kamera açılması durumunda kapatma yetkisidir.
  • Geçmişi kontrol et; diğer kullanıcıların özellikle yapmış olduklarını kontrol etmek amacıyla kullanılabilir.
  • Ban ve yüksek banlar; site yasaklılığı ya da uzun süreli olacak olan yasaklama yöntemi olarak bilinir.
  • Atma; küçük çaplı bir ceza olarak kullanılabilir.
  • Odaları gözetleme; başka odalarda kimlerin neler yazdığını kontrol etmek amacıyla kullanılabilir.
  • Kullanıcı bilgileri; diğer kullanıcıların bilgilerine ulaşmak isteyenler için kullanılabilir.

Kullanıcılar için yapılacak olan görüşmeler sırasında özellikle tercih edilecek olan sesli chat görev sıralaması birbirinden farklı imkanlar sağlamaktadır.

seslisohbet,seslichat, Sesli Chat, Sesli Sohbet, SesliChat Mobil
seslisohbet,seslichat, Sesli Chat, Sesli Sohbet, SesliChat Mobil

Sesli Chat Görevleri Yenilendi

Yapılan düzenlemeler sayesinde internet üzerinden siteye erişim sağlayarak online ortamda görüşme yapmak isteyenler için görev yetkileri yenilendi. Bu sayede kullanıcılar artık sahip olacakları yetkiler sayesinde istedikleri işlemleri site üzerinden sorunsuz şekilde yapabilirler. Sahip olduğunuz her yetki sayesinde gerekli işlemleri problem yaşamadan yapmanıza olanak sağlanmaktadır.

Siteye giriş yapacak olan kullanıcılar sesli chat görevli yetkileri sayesinde diledikleri her durumda yaşayabilecekleri problemleri rahatlıkla çözebilir veya yapmak istedikleri işlemleri kolayca yapabilirler. Her kullanıcının sahip olduğu yetkiler değişmektedir. Bu yetkilere sahip olabilmek için gerekli seviyelere ulaşılması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir