Sesli Sohbet Google Girişleri

seslierzurum

Google üzerinden sesli sohbet sitesi girişi yaptıktan sonra program indirmeniz gerekir. Bu şekilde sohbet odasına girebilir ve konuşma başlatabilirsiniz.

Konuşma Başlatmak İçin Google Girişi

Sesli sohbet google girişleri konuşma için yeterli değildir.  Öncelikle siteye giriş yapıp program indirmek gerekir. Yükleme yapılması sonrasında sohbete başlanabilir. Tarayıcılar platformun açılmasını desteklemediği için bu durumla karşılaşılmaktadır. Activex desteği olmayan, internet tarayıcıları nedeniyle sohbetiniz de yarım kalabilir. Bazen de bilgisayarınızda yer alan programlar platforma girişi engelleyebilir. Bu gibi hallerde sitemizle iletişime geçerek destek de talep edebilirsiniz. Oluşan sorunun nedenlerine odaklanarak çözümü de bulabilirsiniz. Bazen akıllı telefonlarda da desteklemeyen durumlar olabilir.

seslierzurum
seslierzurum

Sesli Sohbette Görüntülü Konuşma

Görüntülü konuşma da sesli sohbet google girişleri sonrasında program indirilmezse olmamaktadır. Ayrıca platforma girilmesi ile skype üzerinden görüntülü sohbet başlamaktadır. Dilediğiniz kişiyle seviyeli biçimde sohbet edebilir, güzel zaman geçirebilirsiniz.  Kameralı görüşme yapmak son derce avantajlıdır. Bunun nedeni yeni kişileri görüntülü sohbetle görmek daha iyi fikir verecektir.

Hesap Ayarları Nedeniyle Giriş Sorunu

Bazı durumlarda internet tarayınız değil de bilgisayar ayar kısıtlamaları nedeniyle giriş olmayabilir. Sesli sohbet google girişleri bu durumlarda arlar değişirse olacaktır. Kısıtlamanın ne açıdan olacağına activex denetimlerini engelleme şeklinde olabilir.  Bu gibi hallerde kameralı giriş olmayacaktır. Google Chrome sesli sitelere giriş yapamamak eğer anti virüs programı nedeniyleyse bir süre virüs koruma programını devre dışı bırakabilirsiniz. Zaten normalde de bilgisayarınızın kendi koruma programı vardır. Ek yükleme yapmamak gerekir.

Güzel Zaman Geçirin Yorgunluk Atın

Sesli sitemiz üzerinde güzel zaman geçirebilirsiniz. Sohbet etmek için kayıt işlemleri yapılmalı ve sonra sohbet odaları üzerinden girişler gerçekleşmelidir. Hangi kişiyle hangi odada konuşacağınız size kalmaktadır. Ancak yeni tanıdıklarınıza güvenlik amaçlı olarak kişisel bilgilerinizi, kimlik numarası bilgilerinizi vermemelisiniz. Bu durum sonradan dolandırılmama açısından önemlidir. Bunun dışında radyo dinleyerek sohbet odalarında seviyeli görüşmelere devam edebilirsiniz. Müzik dinlemek daha keyifli bir site oluşmasında etkili olacaktır. İşte mola verince bu sitemize girerek işlem yapabilirsiniz. Kullanım şartları konusuna da bakabilirsiniz.

 

 

 

1 Yorum

  1. Geri bildirim: Sesli Sohbet Odaları | SesliErzurum.com,Sesli Chat, Sesli Sohbet, SesliChat Odalari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir